Kontakty

Zdravé regióny
Sídlo organizácie: Limbová 2, 837 52 Bratislava
Korešpondenčná adresa: Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
IČO: 50626396
DIČ: 2120393033

Ústredie

Riaditeľka: Tatiana Hrustič, tatiana.hrustic@zdraveregiony.eu

Expert pre finančné riadenie, zástupkyňa riaditeľky: Alena Koperová, alena.koperova@zdraveregiony.eu

Odborní asistenti Experta pre finančné riadenie:
Darina Hammelová, darina.hammelova@zdraveregiony.eu
Marek Koreň, marek.koren@zdraveregiony.eu

Expert pre terén: Richard Koky, richard.koky@zdraveregiony.eu

Odborný asistent Experta pre terén: Peter Kašperek, peter.kasperek@zdraveregiony.eu

Expert metodik: Michal Kubo, michal.kubo@zdraveregiony.eu

Expert pre vzdelávanie a rozvoj ľudských zdrojov: Michal Sýkora, michal.sykora@zdraveregiony.eu

      Odborná asistentka Experta pre vzdelávanie a rozvoj ľudských zdrojov:
Viktória Brezanská, viktoria.brezanska@zdraveregiony.eu

Manažér pre monitorovanie: Mária Fumačová, maria.fumacova@zdraveregiony.eu

Projektový manažér:Jozef Waschina, jozef.waschina@zdraveregiony.eu

Manažér pre verejné obstarávanie: neobsadené

Mzdová účtovníčka: Soňa Halušková, sona.haluskova@zdraveregiony.eu

Personalistka: Petra Hiadlovská, petra.hiadlovska@zdraveregiony.eu

Účtovníčka: Eva Neštinová, eva.nestinova@zdraveregiony.eu

Zodpovedná osoba pre GDPR: zo.gdpr@zdraveregiony.eu

Terén – zoznam koordinátorov asistentov osvety zdravia 

Lokalita – Koordinátor/ka, e-mailová adresa:
Bardejov – Albín Cina, albin.cina@zdraveregiony.eu
Fiľakovo – Alžbeta Íllešová, alzbeta.illesova@zdraveregiony.eu
Gelnica – Peter Molek, peter.molek@zdraveregiony.eu
Humenné – Stanislava Guzi, stanislava.guzi@zdraveregiony.eu
Kežmarok – Ondrej Pompa, ondrej.pompa@zdraveregiony.eu
Košice – Milan Balog, milan.balog@zdraveregiony.eu
Košice a okolie – Rudolf Rusňák, rudolf.rusnak@zdraveregiony.eu
Michalovce – Milan Adam, milan.adam@zdraveregiony.eu
Nitra – Danica Bieliková, danica.bielikova@zdraveregiony.eu
Poprad – Šimon Pokoš, simon.pokos@zdraveregiony.eu
Prešov – Mária Nazarejová, maria.nazarejova@zdraveregiony.eu
Revúca – Monika Tolnaiová, monika.tolnaiova@zdraveregiony.eu
Rimavská Sobota – Peter Hronec, peter.hronec@zdraveregiony.eu
Rožňava – Jana Tolnaiová, jana.tolnaiova@zdraveregiony.eu
Sabinov – Lenka Nazarejová, lenka.nazarejova@zdraveregiony.eu
Snina – Lenka Bužová, lenka.buzova@zdraveregiony.eu
Spišská Nová Ves – Sidónia Pištová, sidonia.pistova@zdraveregiony.eu
Stará Ľubovňa – Anna Dunková, anna.dunkova@zdraveregiony.eu
Svidník – Tomáš Sivák, tomas.sivak@zdraveregiony.eu
Trebišov – Eugen Miľo, eugen.milo@zdraveregiony.eu
Veľké Kapušany – Zoltán Bátka, zoltan.batka@zdraveregiony.eu
Veľký Krtíš – Monika Burisová, monika.burisova@zdraveregiony.eu
Vranov nad Topľou – Mariana Holubová, mariana.holubova@zdraveregiony.eu
Zvolen – Jozef Pišta, jozef.pista@zdraveregiony.eu

V prípade záujmu vám radi poskytneme bližšie informácie spôsobom upraveným zákonom č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám v znení ďalších predpisov (ďalej len zákon). Znenie zákona je prístupné napríklad na www.slov-lex.sk. Žiadosť je možné podať rôznymi spôsobmi – osobne, písomne na korešpondenčnú adresu našej organizácie alebo e-mailom na: office@zdraveregiony.eu.

Poskytnutie informácie je bezodplatné.

Zásady podávania, preverovania a evidovania podnetov podávaných v zmysle zákona č. 307/2014 Z. z.
Kontakt: Alena Koperová, alena.koperova@zdraveregiony.eu